PURE FACE CLEANSER

(1 shqyrtim nga klient)

1300 L

Kategori: , ,

Pure Face Cleanser është një produkt artizanal i formuluar nga farmaciste Eriona, i përgatitur me përbërës 100% natyral. Ky larës siguron pastrimin në thellesi të çdo tipi lëkure. Kombinimi i detajuar i gjashtë llojeve të bimëve, e mban lëkurën e pastër dhe të hidratuar, duke mos lenë ndjesinë e lëkurës së thatë pas përdorimit. Përbërja natyrale e lë fytyrën tuaj të butë dhe e ushqen atë me vetitë e saj.

Përdorimi:

  • Pastrohet lëkura e fytyrës me larësin, duke e shkumuar atë.
  • Këshillohet të përdoret 2-3 herë në ditë.

Përdoret për të gjitha llojet e lëkurave; ideal për lëkurat normale në të thatë.

Kujdes: Nëse jeni alergjik ndaj ndonjërit prej përbërësve të produktit ose shfaqni shenja alergjike gjatë përdorimit, NDALONI përdorimin e produktit!

Peshë 0.24162 kg
Përbërësit

Purified Water, Geranium Essential Oil, Lauryl Glucoside (sugar derivative), Rosa Damascena Flower Water, Vegetable Glycerin, Lavender Essential Oil, Sodium Cocoamphoacetate (coconut derivative), Tilia Vulgaris Water (sugar derivative), Lippia Citriodora Glucoside Leaf Water, Leuconostoc /Radish Ferment Filtrate, Vitamin L (love).

Volumi

100ml

1 shqyrtim për PURE FACE CLEANSER

  1. Fioralba Zela

    Sekretet e Natyres me kane kthyer kujdesin ndaj lekures ne nje proces shume te dashur per shkak te reazultateve qe kam marre. Jeni fantastike!

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Shopping Cart