Sekreti i Bukurisë

Provoni Prekjen e Natyrës

një pamje e re

Produkte 100% natyrale me cilësi premium. Zgjedhje për çdo tip lëkure.

SEzoni i ULJEVE

Ulje për çdo set të porositur. Klikoni Greenager për të përfituar këto produkte me çmim promocional.

pOSTA FALAS

Për çdo porosi brenda Tiranës mbi vlerën 3000 lekë dhe brenda Shqipërisë mbi vlerën 10000lekë, posta falas.

kthim parash

100% kthim parash brënda 14 ditëve, nëse produkti nuk është hapur.

Esja Hasi

Pershendetje.Jam nje kliente e juaj shume e rregullt.jam shume e kenaqur me produktet qe marr te ju.jane nje mrekulli per lekuren.do vecoja snail face cream qe e perdor rregullisht.te gjithe me pyesin se cili eshte sekreti qe keni nje lekure kaq te paster?pergjigja eshte:PRODUKTET E SEKRETEVE TE NATYRES. Jeni me te miret. Ju uroj shume suksese ne punen tuaj.🤗🤗🤗🤗🤗

Elisa Aga

Jam shume e lumtur qe perdor produktet tuaja,nuk di te ndaj asnjeren sepse i kam te gjitha por dua te vecoj ktu kryesisht laresin dhe spf 🙏🏻🙏🏻 Nuk mund te bej dot pa to,me duket sikur jan ber enkas per lekuren time me pershtaten super mire 🥰 SPF eshte grande fare sepse edhe nese tii harron te perdoresh hidratantin,ajo ka vetine edhe ta hidratoje pervecse ta mbroje nga rrezet e diellit 😍 Faleminderit qe egzistoni dhe nuk na zhgenjeni🙏🏻 #bekime❤️

Anjeza Krasniqi

Ndihem e perkedhelur sa here qe perdor Produktet e juaja🥰👸🏼 . Ne ditet e sotme eshte shum e veshtire te besh zgjedhjen e duhur te Produkteve te kozmetikes ne treg per shkak te shumellojshmerise dhe larmise qe ka tregu. Por un i jam dorezuar dhe mbeshtetur plotesisht Farmaciste Erjones qe me dijen dhe duart e saja ben mrekulli. Ne fakt jam Kliente qe prej me shume se 10 vjetesh 🥰. Cfare ju prodhoni dua direkte ta testoj dhe Provoj 🙈🥰 Se fundmi jam e dashuruar marrezisht me „Blu Shine Plus“💙🤍. Nje super Produkt👏🏼👏🏼👏🏼. Kurse Setin e Akneve e kam marre per djalin tim 17 vjecar qe retultoi me shume sukses pas perdorimit te tij. Jam pa fjale nuk di ca te them ... faleminderit qe kujdeseni per ne jeni me te miret💝

Zbulo më shumë

Produktet e fundit

Rregjistrohuni në Secrets of nature

Shopping Cart