Ofertë!

Sun Set

6375 L

S’ka stok

Sun Face Cream është një produkt artizanal i formuluar nga farmaciste Eriona, përgatitur me përbërës 100% natyral. Ky krem mundëson mbrojtjen e fytyrës tuaj dhe përkujdeset për cdo dëmtim të shkaktuar nga rrezet UVA dhe UVB. Duke përdorur këtë krem me 45 SPF, fytyra juaj mbrohet dhe nga rrezet e diellit, dhe ushqehet nga përbërësit natyral të kremit. Kremi kundra diellit nuk lejon krijimin e rrudhave dhe njollave të diellit në lëkurë. Rrezet e diellit jane aq të dëmshme, sa mund të behen shkaktare të kancerit të lëkurës dhe jo vetëm. Ky krem me mbrojtes natyral nuk dëmton lëkuren tuaj edhe nuk ka efekte anësore.

Në stinën e veres rrezet e diellit janë më të forta dhe shumë më të dëmshme. Është i domosdoshëm përdorimi i kremit të diellit, që të parandalojë formimin e shenjave të reja në lëkurë dhe acarimin e atyre që gjenden.

Përdorimi:

  • Përdoret çdo ditë.
  • Aplikojeni nëfytyrë të pastër, përpara ekspozimit në
  • Aplikojeni çdo 2-3orë gjatë ditës.

Sun Body Lotion produkt artizanal i formuluar nga farmaciste Eriona, përgatitur me përbërës 100% natyral. Ky krem mundëson mbrojtjen e trupit tuaj dhe përkujdeset për cdo dëmtim të shkaktuar nga rrezet UVA dhe UVB. Duke përdorur këtë krem me 45 SPF, trupi juaj mbrohet dhe nga rrezet e diellit, dhe ushqehet nga përbërësit natyral të kremit. Rrezet e diellit jane aq të dëmshme, sa mund të behen shkaktare të kancerit të lëkurës dhe jo vetëm. Ky krem me mbrojtes natyral nuk dëmton lëkuren tuaj edhe nuk ka efekte anësore.

Në stinën e veres rrezet e diellit janë më të forta dhe shumë më të dëmshme. Është i domosdoshëm përdorimi i kremit të diellit, që të parandalojë formimin e shenjave të reja në lëkurë dhe acarimin e atyre që gjenden.

Përdorimi:

  • Aplikojeni në trup çdo 2 orë, kur jeni të ekspozuar në diell.
  • Kujdes me ekspozimin ne diell edhe pas aplikimit te kremit, sidomos ditët e para të aplikimit.

Sun Body Tanning Oil produkt artizanal i formuluar nga farmaciste Eriona me përbërës 100% natyral. Një kombinim midis vajrave esencial dhe vajrave natyral si: Vaj Bajame, Vaj Lajthie, Vaj Ulliri Vaj Esencial Karrote, Vaj Esencial Geranium etj. Kjo përzierje ju siguron një lëkurë me një nxirje të artë nga dielli.

Përdorimi: Aplikojen çdo 2 orë, duke filluar që nga momenti që ekspozoheni në diell.

Kujdes: Formuluar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike, por nëse keni ndonjë alergji ose shfaqni ndonjë alergji nga përbërësit e mësipërm, ju lutemi NDALONI përdorimin e këtij produkti!

Përbërësit: Sun Face Cream

Purified Water, Geranium Essential Oil, Tea Tree Essential Oil, Lauryl Glucoside (sugar derivative), Rosa Damascena Flower Water, Frankincense Essential Oil, Lemongrass Essential Oil, Juniper Essential Oil, Rosemary Essential Oil, Oregano Essential Oil, Vegetable Glycerin, Eucalyptus Essential Oil, Lavender Essential Oil, Sodium Cocoamphoacetate, (coconut derivative), Tilia Vulgaris Water, Decyl Glucoside (sugar derivative), Lippia Citriodora Leaf Water, Sage Essential Oil, Leuconostoc/Radish Ferment Filtrate, Vitamin L (love)

Volumi: Sun Face Cream

30ml

Volumi: Sun Body Lotion

30ml

Përbërësit: Sun Body Lotion

Sesame Oil, BeesWax, Coconut Extract, Helianthus Oil, Non Nano Natural Mineral, Titanium Dioxide, Geranium Essential Oil, Calaminae Natural Mineral Powder, Lemongrass Essential Oil, Vitamin E.

Përbërësit: Sun Tanning Oil

Almond Oil, Hazelnut Oil, Coconut Oil, Palmarose Essential Oil, Grape Seed Oil, Plum Oil, Olive Oil, Pumpkin Oil, Walnut Oil, Carrot Essential Oil, Geranium Essential Oil.

Volumi: Sun Tanning Oil

100ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sun Set”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Shopping Cart