CINNAMON LIP BALM

450 L

Kategori: , ,

Cinnamon Lip Balm është një produkt i formuluar nga farmaciste Eriona, me përbërës 100% natyral. Një formulë unike vegane që ushqen thellësisht buzët tuaja dhe i mbron ato nga thatësia, çarjet. Zbutës me aromë kanelle. Një kombinim i ekstrakteve bimore me potencial të lartë, ndihmone ne hidratimin e buzeve tuaja. Nuk ka shtues artificial.

Peshë 0.11493 kg
Përbërësit

Cinnamon Essential Oil, Beeswax, Coconut Oil, Shea Butter, Pomegranate Seed Oil, Helianthus Oil, Sesame Oil, Apricot Kernel Oil

Volumi

5ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CINNAMON LIP BALM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Shopping Cart