Remedy Healing Cream

1500 L

Kategori: ,

Remedy Healing Cream është një produkt i formuluar nga farmaciste Eriona, me përbërës 100% natyral. Ndihmon në shërimin e ekzemës, dermatit dhe plagëve të tjera të lëkurës.

Përdorimi: Aplikoni kremin 2-3 herë në plagë, ekzemë, dermatit etj. Për rezultate më të mira aplikoni Aloe Vera përpara kremit.

Kujdes: Formuluar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike, por nëse keni ndonjë alergji ose shfaqni ndonjë alergji nga përbërësit e mësipërm, ju lutemi NDALONI përdorimin e këtij produkti!

Peshë 0.23888 kg
Përbërësit

Grape Seed Oil, Olive Extract, Black Cumin Oil, Beeswax, Helianthus Oil, Sage Essential Oil, Astaxanthin (from algae), Lavender Essential Oil, Vitamin E, Vitamin A, Vitamin L (love)

Volumi

30ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Remedy Healing Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Shopping Cart