çaj xhinxher (me bustina)

550 L

Kategori:

Ngrohtësi e këndshme. Çaji me limon, tepër pikant frymëzon çdo adhurues të xhenxhefilit. Përbërja shkëlqen në një ngjyrë bezhë të lehtë në filxhan dhe shkon shumë me kuzhinën aziatike dhe ëmbëlsirat pikante. Tretës ideal, duke sjellë lehtësim pas një vakti të bollshëm. Kur pihet e ftohtë, me nenexhik të freskët dhe limon, përzierja është një pije e mrekullueshme freskuese për verën. Një domosdoshmëri për çdo adhurues të Azisë!

Peshë 0.0324 kg
Volumi

18 bustina

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “çaj xhinxher (me bustina)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Shopping Cart