çaj mente (me bustina)

550 L

Kategori:

çaji mente e bën më të lehtë ngrënien e rëndë, pastron kokën dhe ofron freskim. Provojeni me një tortë me çokollatë, do të mahniteni.

Peshë 0.018 kg
Volumi

18 bustina

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “çaj mente (me bustina)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Shopping Cart