henna ngjyrë mjalti

1400 L

Kategori:

Kombinimi i 9 bimëve me veti ngjyruese dhe zbukuruese, ky kujdes ngjyrues 100% bimor dhe ORGANIK, i cili kombinon shafranin e Indisë, kamomilin dhe këna nga Rajasthan, sjell reflektime të ngrohta dhe ndriçuese duke i kthyer flokëve volumin dhe shkëlqimin. Ai është veçanërisht i përshtatshëm për flokë biondë dhe gështenjë të çelur dhe mbulon flokët e thinjura me vetëm një aplikim!

Për flokë të shkurtër: 50gr

Për flokë të mesëm: 100gr

Për flokë të gjatë: 200gr

Përdorimi:

  1. Hidhni pluhurin në një enë
  2. Gradualisht hidhini pluhurit ujë të vakët, derisa të bëhet një masë homogjene
  3. Aplikoni pastën në flokë
  4. Lëreni të qëndrojë 1 orë e 30 minuta, deri në 3 orë
Peshë 0.002 kg
Volumi

200gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “henna ngjyrë mjalti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Shopping Cart